TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH WIELICZKA

Twój pomysł - moje rozwiązanie

UI/UX

Świetnie zaprojektowany, użyteczny i ładnie wyglądający sklep internetowy to podstawa aby Twoi klienci pokochali kupować u Ciebie. Postaw na najwyższą jakość

PrestaShop & WooCommerce

W stworzonych sklepach internetowych używana jest jedynie sprawdzona technologia. Używana przez tysiące użytkowników. Stale rozwijana.

Wsparcie techniczne & konsulting

Podczas tworzenia i prowadzenia sklepu internetowego. Pojawiają się setki pytań, pomysłów i wątpliwości. Postaram się rozwiać i wskazać odpowiedni kierunek

Proces tworzenia nowego sklepu internetowego

Z czego składa się proces tworzenia sklepu internetowego

Porozmawiamy wspólnie o Twoim biznesie. O tym jakie procesy zachodzą w Twojej działalności i jakie masz cele.

To bardzo ważny krok w tworzeniu Twojego przyszłego sklepu internetowego. Ustalimy jakie informacje są najważniejsze i w jaki sposób powinny zostać wyeksponowane. Następnie stworzymy mapę z informacjami jak powinien poruszać się klient po Twoim sklepie internetowym

W tym kroku powstaje pierwszy czarno-biały prototyp twojego sklepu internetowego. Dzięki niej poznasz jak sklep internetowy będzie funkcjonował.

Dzięki takiej makiecie w szybki sposób możemy wychwycić ewentualne błędy lub problemy a następnie wprowadzić niezbędne poprawki.

W następnym kroku zajmiemy się projektowaniem graficznym.

To właśnie w tym etapie powstaje projekt graficzny Twojego sklepu internetowego. Na stworzoną wcześniej makietę zostanie naniesiona wizja grafika.
To w tym etapie dobierane są kolory, zdjęcia i grafiki odpowiedzialne za przekaz Twojej marki.

To właśnie tutaj projekt Twojego sklepu internetowego ożywa. Programiści kodują wygląd sklepu oraz oprogramowują rozwiązania. To w tym momencie powstają wszystkie zaawansowane algorytmy i mechanizmy, które są odpowiedzialne za poprawne funkcjonowanie sklepu internetowego.

To już prawie finał procesu tworzenia sklepu internetowego. Testy są bardzo ważne! Zanim sklep zostanie wdrożony i uruchomiony musi przejść szereg testów. Sprawdzana jest poprawność działania logiki jak i zachowania wyglądu sklepu na różnych urządzeniach.

To w tym momencie są realizowane ostateczne poprawki w działaniu sklepu internetowego.

Jeżeli testy przeszły pomyślnie. Ostatnim etapem tego procesu jest wdrożenie sklepu internetowego na serwer. Po wdrożeniu następuje uruchomienie.

Teraz należy wypełnić sklep internetowy treścią i produktami. Można już sprzedawać.

Na tym koniec procesu tworzenia sklepu internetowego. Ale nie koniec wszystkich działań, które należy podjąć aby sklep sprzedawał.

Pamiętaj, że sklep internetowy należy ciągle optymalizować pod względem technicznym jak i celów biznesowych.

Cennik

Open Source

PODSTAWOWY
8000 PLN/NETTO*
  •  

OPEN SOURCE

ROZBUDOWANY
15000 PLN/NETTO*
  •  
Popularny

ZAAWANSOWANY

SZYTY NA MIARĘ
+ 35000 PLN/NETTO*
  •  

* ceny "od" - mogą się różnic w zależności od potrzeb i skomplikowania sklepu internetowego

Bądźmy w kontakcie

Dostępny od 09:00 – 16:00

Email kontakt@ryszarddanda.pl

Szukasz integracji dla swojego sklepu internetowego?

Sprawdź najbardziej zaawansowane rozwiązania dla e-commerce